Уникнути перевірок підприємцям допоможе «Податковий асистент» » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

11-10-2013, 14:23

Уникнути перевірок підприємцям допоможе «Податковий асистент»

Уникнути перевірок підприємцям допоможе «Податковий асистент» Починаючи з листопада 2012 року працює он-лайн сервіс для клієнтів органів доходів і зборів – „Податковий асистент”. З його допомогою через Інтернет Міндоходів повідомляє платникам про податкові ризики, які виявляє під час моніторингу їх діяльності. Скористатися даним сервісом мають можливість лише ті платники, які звітують в електронному вигляді.

Зокрема, відповідні повідомлення надходять до підрозділу «Інформаційні довідки» розділу «Довідки державних органів» Головного меню програмного забезпечення, яке використовуються для формування та відправки звітних документів до територіальних органів Міндоходів. Для його отримання необхідно у згаданому меню обрати „Файл” – „Створити запит”.

Листування є індивідуальним і повністю конфіденційним. При цьому підприємцям пропонується самостійно усунути недоліки до офіційного представлення звітності.

«Фактично платник отримує від нас послуги податкового аудиту – безкоштовно і з якісною інформацією від першоджерела. Ми сподіваємося, що це буде сприяти подальшому налагодженню партнерських відносин і популяризації електронних сервісів» – повідомив начальник Краснодонської ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області Володимир Демидович.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *