До уваги платників податків, які користуються пільгами в оподаткуванні! Нагадуємо, що граничний термін подання звіту про суми податкових пільг за І півріччя 2013 року – 9 серпня 2013 року. » Город Краснодон Луганская область, городской информационный портал

6-08-2013, 19:08

До уваги платників податків, які користуються пільгами в оподаткуванні! Нагадуємо, що граничний термін подання звіту про суми податкових пільг за І півріччя 2013 року – 9 серпня 2013 року.

До уваги платників податків, які користуються пільгами в оподаткуванні! Нагадуємо, що граничний термін подання звіту про суми податкових пільг за І півріччя 2013 року – 9 серпня 2013 року. Краснодонська ОДПІ ГУ Міндоходів у Луганській області звертає увагу, що пунктом 3 Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб'єктом господарювання до бюджету у зв'язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2010р. № 1233 визначено, що звіт про суми податкових пільг подається суб'єктом господарювання за три, шість, дев'ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, звіт не подається.
При цьому, за неподання або несвоєчасне подання Звіту про суми податкових пільг до такого платника податків застосовується адміністративна відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 85грн до 170грн (згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення).

Нагадуємо, що граничний термін подання звіту про суми податкових пільг за І півріччя 2013 року – 9 серпня 2013 року.

Довідник податкових пільг, що є втратами доходів бюджету №66/1 та Довідник інших податкових пільг №66/2 станом на 01.07.2013р. розміщено на веб-порталі Міністерства доходів і зборів України у рубриці «Довідники».


Інформаційно-комунікацій сектор Краснодонської ОДПІ
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите два слова, показанных на изображении: *