Главная > Налоговая информирует > Понад 8,1 млн.грн. податку сплатили єдинники Краснодонщини

Понад 8,1 млн.грн. податку сплатили єдинники Краснодонщини


10-12-2013, 14:18. Разместил: Alex
Понад 8,1  млн.грн. податку сплатили єдинники Краснодонщини За одинадцять місяців 2013 року суб'єкти малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, сплатили до місцевої скарбниці понад 8,1млн. гривень єдиного податку. За словами начальника Краснодонської ОДПІ Головного управління Міндоходів у Луганській області Володимира Демидовича, це на 1,6 млн.гривень більше надходжень минулого року.

Так, тільки від приватних підприємців бюджет отримав понад 7 млн. гривень. У порівняні з минулим роком надходження єдиного податку від спрощенців – фізичних осіб зросли на 1,2млн. гривень. Юридичні ж особи сплатили понад 1,1млн. гривень податку, що більш ніж торік на 0,4 млн. гривень.

Тенденція до зростання надходжень від спрощенців, яка спостерігається з початку року, зумовлена, насамперед, законодавчими змінами, які розширили можливості підприємців і спростили перехід на сплату єдиного податку. Це, в свою чергу, позитивно позначилося на надходженнях до бюджету.Краснодонська ОДПІ

Вернуться назад