Главная > Налоговая информирует > У листопаді на Краснодонщині забезпечено стовідсоткові надходження з єдиного соціального внеску

У листопаді на Краснодонщині забезпечено стовідсоткові надходження з єдиного соціального внеску


10-12-2013, 11:34. Разместил: Alex
У листопаді на Краснодонщині  забезпечено стовідсоткові надходження з єдиного соціального внескуПротягом листопада поточного року платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Краснодонської ОДПІ перерахували до бюджету понад 19,2 мільйонів гривень, які були оперативно розподілені між фондами соціального страхування.

На думку начальника Краснодонської ОДПІ, це вкотре засвідчує, що зміна адміністратора ЄСВ принесла платникам додаткові сервісні зручності. Як результат, до податкової направлено понад 916 звітів про нараховані суми єдиного соціального внеску, більше 80 відсотків з них надані за допомогою систем електронного звітування.

Очевидно, що платники податків відчули переваги електронного звітування, адже безкоштовні електронні ключі дають змогу робити це без зайвих витрат часу та ресурсів. Адже протягом двох останніх місяців кількість звітів, поданих через Інтернет, зросла на третину.

Начальник Краснодонської ОДПІ і надалі наголошує: подання звітності засобами електронного зв’язку – це зручний європейський тренд, а вчасно і в повному обсязі сплачений єдиний соціальний внесок – це основа фінансування та виплати пенсій і грошової допомоги громадянам.

Також нагадаємо, що при поданні звітності в електронному вигляді необхідно використовувати цифровий підпис. До речі, на Краснодонщині отримати посилені сертифікати відкритих ключів можна безкоштовно за попереднім записом щовівторка в пункті реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів, що діє при державній податковій інспекції, тел. 6-52-95.
Отримати інформацію з питань адміністрування єдиного соціального внеску платники регіону можуть у Центрі обслуговування платників податків, детальніше – на веб-сайті на офіційному веб-сайті Міністерства доходів і зборів України

http://minrd.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/

у розділі «Законодавство») або за телефоном call-центру Міндоходів 0800-501-00-7.Краснодонська ОДПІ

Вернуться назад