Главная > Налоговая информирует > Понад 76% звітів з ЄСВ подано на Краснодонщині в електронному вигляді

Понад 76% звітів з ЄСВ подано на Краснодонщині в електронному вигляді


30-10-2013, 20:44. Разместил: Admin
Понад 76% звітів з ЄСВ подано на Краснодонщині в електронному вигляді Платники Краснодонщини перераховують єдиний внесок на нові рахунки. Станом на 25 жовтня Краснодонська ОДПІ вже забезпечила надходження майже 12,6 міліонів гривень ЭСВ.
В інспекцію подано біля 1,8 тис.звітів про нараховані суми внеску. З яких понад 76відсотків подано в електронному вигляді.
Результати перших отриманих звітів свідчать, що краснодонці активно використовують дистанційне звітування, адже безкоштовні електронні ключі та відповідне програмне забезпечення максимально заощаджують час та кошти.
Отримати інформацію щодо нарахування та сплати ЄСВ ви можете зателефонувавши до відділу адміністрування єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб за номерами: 64705, 63038.
Для забезпечення сприятливих умов подання звітності з ЄСВ в електронному вигляді, Краснодонська ОДПІ надає перелік безкоштовних програмних забезпечень (оn-laine сервіси). Безкоштовні ключи, видані АЦСКІДД Міністерства доходів і зборів, дають можливість використовувати при формуванні та підписанні звітності: програмне забезпечення «М.Е.Dос» - http://me-doc.com.ua, АРМ «Єдиний внесок» (тільки для формування звітності) - http://www.pfu.gov.ua, Підписання звітності сформованої засобами АРМу «Єдиний внесок» можливо в ПО «М.Е.Dос» - http://me-doc.com.ua, Програмне забезпечення «іFіn Zvit» - http://zvit.ifin.ua).


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ

Вернуться назад