Главная > Налоговая информирует > Майже 146 мільйонів до скарбниці від фізичних осіб Краснодонщини

Майже 146 мільйонів до скарбниці від фізичних осіб Краснодонщини


29-10-2013, 15:22. Разместил: Admin
Майже 146 мільйонів до скарбниці від фізичних осіб Краснодонщини З початку нинішнього року фізичні особи заплатили до місцевого бюджету більше 145,6 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Безумовно, статистика надходжень податку прямо пов'язана з офіційним оформленням найманих робітників і виявленням виплати «конвертової заробітної плати».
Як повідомила начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Краснодонської ОДПІ Ольга Степаненко: «Не тільки контрольні перевірки допомагають нам боротися з «конвертовою» заробітною платою. Робочі зустрічі з керівниками підприємств і підприємцями, де наші фахівці роз'ясняють норми чинного законодавства, також діючі. Цього року відбулося вже понад 10 зустрічей з керівниками підприємств та 10 з підприємцями, які офіційно виплачували заробітну плату менше мінімального розміру».
У результаті початих мір фонд оплати праці виріс, а це понад 10 тисяч надходжень податку до місцевої скарбниці. Крім того, більше 11 чоловік отримали офіційне оформлення з фактичного місця роботи, а виходить, знайшли соціальний захист і легалізували свій трудовий статус.


Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ

Вернуться назад