Главная > Налоговая информирует > Подолати «конверти» можна лише об’єднавши зусилля: працедавець – робітник – держава

Подолати «конверти» можна лише об’єднавши зусилля: працедавець – робітник – держава


24-09-2013, 15:40. Разместил: Admin
Подолати «конверти» можна лише об’єднавши зусилля: працедавець – робітник – держава Так стверджують фахівці Краснодонської ОДПІ та зазначають, що виплата «тіньової» заробітної плати не тільки зменшує надходження податків до місцевих бюджетів, а й відчутно впливає на самого працівника, який «благими намірами» своїх роботодавців залишається без пенсійного стажу та соціальних гарантій.
Питання виплати заробітної плати «у конвертах» є найгострішою проблемою нашого сьогодення. Для координації роботи органів державної влади по легалізації заробітної плати створено робочу групу, до складу якої входять і представники Міндоходів, і працівники органів державної та місцевої влади міста Краснодон та Краснодонського району. Засідання робочої групи проводиться щоквартально.
Крім цього працівники Міндоходів регіону використовуючи аналітичні матеріали проводять системну роботу спрямовану на зменшення правопорушень в сфері виплати заробітної плати та доходів громадян.
До таких заходів, окрім перевірок та обстежень, можна віднести толерантні бесіди з працедавцями під час яких робиться акцент на необхідності легалізації найманих працівників та підвищення їм рівня оплати праці. Такі профілактичні настанови уже дали певні результати.
З початку року понад 24 роботодавців підвищили рівень виплати заробітної плати та забезпечили додатково до місцевих бюджетів податку на доходи фізичних осіб понад 43,7 тис. грн. За цей же період легалізовано 10 найманих працівників.Інформаційно-комунікаційний сектор Краснодонської ОДПІ

Вернуться назад