Главная > Налоговая информирует > Загальні принципи здійснення митного контролю

Загальні принципи здійснення митного контролю


28-05-2013, 23:17. Разместил: Admin
Загальні принципи здійснення митного контролю  Усі товари та транспортні засоби комерційного призначення, які переміщуються через кордон України підлягають митному огляду.
  Цей контроль здійснюється виключно митницями Міндоходів. Він передбачає виконання мінімуму формальностей, необхідних для забезпечення додержання чинного законодавства.
   Митний контроль товарів, транспортних засобів у пунктах пропуску через кордон України здійснюється відповідно до типових технологічних схем митного контролю, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.
   Водночас, розклад руху транспортних засобів, що здійснюють регулярні міжнародні рейси, затверджується Міністерством інфраструктури України, за погодженням із Міністерством доходів і зборів України та Державною прикордонною службою України.
   Також, з метою підвищення ефективності контролю митниці Міндоходів взаємодіють з учасниками зовнішньоекономічної діяльності, іншими особами, діяльність яких пов'язана із здійсненням зовнішньої торгівлі, та з їх професійними об'єднаннями (асоціаціями).
   Загальні принципи здійснення митного контролю визначено статтею 318 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Краснодонської ОДПІ

Вернуться назад