Главная > Налоговая информирует > Держава та суспільство проти корупції

Держава та суспільство проти корупції


18-05-2013, 21:11. Разместил: Admin
Держава та суспільство проти корупції     Однією з найважливіших оцінок діяльності тих чи інших органів влади є думка пересічних громадян. Саме їх особисте ставлення до процесів, що відбуваються у державі, є найбільш впливовим чинником на ці процеси. Тому є важливим для загального результату рівень взаємодії держави та суспільства. І якщо ці загальні зусилля будуть направлені на протидію корупції, цієї ракової пухлині на тілі держави не бути.
    Розуміючи важливість взаємодії з суспільством у напрямку протидії корупції органи податкової служби намагаються надати максимальні можливості громадянам бути почутими. Вже не перший рік в системі податкових органів існує єдиний телефонний номер (044) 284-00-07 по якому кожен громадянин може повідомити інформацію про неправомірні дії працівників податкової служби, а також отримати консультації з питань оподаткування. Також співробітники відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Луганській області щоденно готові прийняти та допомогти в рамках чинного законодавства відновити порушені працівниками податкових органів області права громадян. І у цієї співпраці є відповідний підсумок.
    Плідна взаємодія з платниками податків у поточному році допомогла викрити понад 40 службових проступків скоєних податківцями, 2 адміністративних корупційних правопорушення та відкрити 4 кримінальних провадження. У зв’язку з чим до 53 податківців застосовано заходи дисциплінарно-профілактичного впливу та 2 податківців притягнуто до адміністративної відповідальності.
    Подолаємо корупцію разом! Зробимо крок на зустріч загальній справі!

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Луганській області УВБ ДПС України

Вернуться назад