Главная > Выборы 2012 > Предвыборная программа А.К.Макарова

Предвыборная программа А.К.Макарова


3-08-2012, 08:54. Разместил: Vic
Предвыборная программа А.К.Макарова
ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
кандидата у народні депутати України
по одномандатному виборчому округу №109
Макарова Олександра Костянтиновича

Головне, заради чого варто жити – діти.

Наші діди, голодуючи створювали індустріальну міць країни, розраховуючи на те, що їх діти будуть жити краще. Наші батьки пережили жахи війни, розруху, відновлювали по цеглині заводи, фабрики, житлові будинки, розрахували закинуті поля, мріючи про те, що їх діти будуть жити в найкращій країні світу, ні в чому не маючи потреби.
Ми чесно трудились, щиро вірячи в те, що все, що добре для нашої країни – добре для наших дітей.
Але в одну мить усього цього не стало, ми лишились один на один зі своїми проблемами. На сьогоднішній день практично все, що створено титанічною працею народу – опинилось в руках обмеженого кола осіб.
Яке майбутнє чекає наших дітей?
Заради щасливого майбутнього наших дітей ми повинні заставити владу працювати на простих людей. Щоб заставити владу виконувати волю народу необхідно об’єднати зусилля навколо однієї мети. Ми можемо докорінним чином змінити наше життя. Сьогодні у нас є шанс домогтися змін.

Шановні земляки!
Найближчі п'ять років роботи Верховної Ради України будуть визначатися прийняттям і втіленням у життя законів, розробка яких потребує від депутатів професіоналізму насамперед у галузі права, а також досвіду вирішення проблем соціальної захищеності людей, боротьбі з корупцією. Саме ці знання і професійний досвід юриста дозволяють мені претендувати на мандат депутата Верховної Ради України. Моя задача, як народного депутата України , буде зводитися до розв'язання вище вказаних проблем, що накопичились за останні десятиліття.

Я ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ :
- Домагатися відновлення верховенства права. Вести непримиренну боротьбу з корупцією та злочинністю усіма доступними засобами.
- Відновити пільги для пенсіонерів, інвалідів, ветеранів, чорнобильців, дітей війни за рахунок скасування пільг для чиновників, міністрів, депутатів усіх рівнів та зменшення кількості чиновників. Розробити механізми адресної соціальної допомоги усім категоріям малозабезпечених громадян.
- Втілити у життя проект «Чиста вода», який гарантує забезпечення населення округу чистою питною водою, постійного її подання та зниження вартості.
- Втілити у життя проект «Чисте місто», який гарантує екологічне та санітарне благополуччя населених пунктів округу, у тому разі ефективне вирішення проблеми прибирання сміття шляхом реорганізації системи ЖКГ.
- Домагатися реалізації проекту «Соціальний транспорт»: безоплатний проїзд для 21 соціальної категорії громадян шляхом відновлення законних механізмів розподілу державних субвенцій.
- Сприяти відкриттю нових та збереженню і відновленню існуючих спортивних, шкільних та дворових майданчиків.
- Направити зусилля на залучення інвестицій для розбудови нових та реконструкції діючих промислових та аграрних підприємств. Зупинити розкрадання при будівництві та ремонті автошляхів.
- Впровадити пільгове кредитування виробників продукції сільського господарства.
- Домагатися виділення бюджетних та не бюджетних коштів на будівництво та ремонт шкіл, дитячих заходів та об’єктів охорони здоров’я.
- РОЗРОБИТИ ТА ЗАПРОПОНУВАТИ НА РОЗГЛЯД ВЕРХОВНІЙ РАДІ ВІДПОВІДНІ ЗАКОНОПРОЕКТИ.

Я будучи народним депутатом України, зобов’язуюсь систематично відвідувати райони та міста нашого виборчого округу задля зустрічей з виборцями, особисто контролювати роботу мерів міст та голів районів, перешкоджати порушенню законів співробітниками органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів.
Керуючись цією програмою, принципами, викладеними в ній, у випадку обрання мене депутатом зобов’язуюсь захищати у Верховній Раді України інтереси жителів округу: їх дітей, матерів, ветеранів праці та учасників бойових дій, інвалідів і пенсіонерів, дітей війни і чорнобильців, рядових трудівників та простих людей.

ЗМУСИМО ВЛАДУ ПРАЦЮВАТИ!
ОЛЕКСАНДР МАКАРОВ

источник: сайт ЦИК Украины

Вернуться назад